WEB SİTEMİZ ÜZERİNDEN GÜVENİLİR ŞEKİLDE SİPARİŞLERİNİZİ VEREBİLİRSİNİZ

TÜM ÜRÜNLERİMİZ %100 DOĞALDIR!

SAĞLIKLI DOĞAL HATAY ÜRÜNLERİ!

Satış Sözleşmesi

İş bu sözleşme, www.livalciftligi.com (kısaca "ŞİRKET” diye adlandırılacaktır) tarafından işletilen www.livalciftligi.com adlı web sitesinden ürün/mal/hizmet vs. alımı yapmak üzere faydalanmak isteyen bireysel ve kurumsal kullanıcı üyelerin (kısaca "ÜYE” diye adlandırılacaktır) ve tarafların yerine getirmesi gereken hak ve yükümlülükleri düzenlemektedir.

Tanımlamalar :
Bu sözleşmede yer alan aşağıdaki tanımlamalar karşılarında yer alan anlamları ifade eder.
SİTE : livalciftligi.com adlı internet sitesi ;
KULLANICI : Siteyi internet ortamında herhangi bir şekilde bulup üye olmadan ve alışveriş yapmadan sadece gerekli bilgileri elde etmek ve site hakkında bilgi almak üzere inceleyen IP adresi sahibi ;
ÜYE : Siteden ürün/mal/hizmet vs. alımı yapmak üzere kendisine teklif edilen üyelik formunu eksiksiz olarak doldurup site yöneticileri tarafından üyeliği onaylanmış ve parolası oluşturulmuş kullanıcı ;
PAROLA : Üyenin Siteden faydalanmak için kendine özel bölümlere girişi esnasında kullandığı, üyelik esnasında üyenin yazdığı harf ve/veya rakamlardan oluşan şifre ;
MÜŞTERİ HİZMETLERİ : Siteden alışveriş yapan veya yapmaya hazırlanan üyelerin ve kullanıcıların, siteyi kullanım aşamasındaki haklarını bildiren, kuralları anlatan ve gerekli iletişim araçlarını içeren bilgilerin anasayfası

Amaç :
Sitenin amacı Türkiyede Hatay yöresine ait ürünlerin temin edilmiş, o yöreye ait otantik ve fiziksel özellikleri taşıyan, yöresinin dışındaki başka yerlerde tanımı ve temini genellikle mümkün olmayan yada çok zor olan ürün/mal veya hizmetleri temin etmek isteyen alıcılara ulaştırmaktır.

İşleyiş :
Siteye kullanıcı olarak giren kişi, gerek Müşteri Hizmetleri sayfasındaki, gerek diğer sayfalardaki linkleri takip ederek sitenin kullanım kurallarını ve gerekli bilgileri öğrendikten sonra "üyelik" linkindeki "üye olmak istiyorum" sayfasında bulunan form vasıtasıyla Bireysel Üye olmak istediğini belirterek üye olmak için başvurur. Site yönetimine ulaşan formdaki bilgilerin yeterliliği otomatik olarak kontrol edilerek üyeliği oluşturulur.İlk defa bireysel üye olanlar Standart Üye olarak kabul edilirler. Belirlediği şifresi ve parolası ile siteye giren üye kategoriler sayfasından inceleyerek almak istediği ürünleri oluşturulan sanal alışveriş sepetine ekleyerek alışverişini gerçekleştirir. Alışverişini tamamlamak istediğinde yönlendirildiği ödeme seçenekleri sayfasından ödemesini Kredi Kartı yada havale/EFT seçeneklerinden birini seçer. Kredi Kartı seçeneğinde anlaşmalı bankanın sunduğu VPOS altyapısındaki form vasıtasıyla Kredi Kartı bilgileri direkt banka tarafından alınır. Kredi Kartının kullanılabilirliği ve limit yeterliliği banka tarafından doğrulandıktan ve siteye onayı geldikten sonra siparişin tedarik ve teslimat işlemlerine başlanır. Şirket tutarın hesaplarına intikal ettiğini doğruladığı anda tedarik ve teslimat için gerekli hazırlıkları yapar. Kargo tarafından siparişin alıcıya ulaştırıldığı bilgisi ile birlikte alışveriş sona erer.

Alıcı Teyidi :
Siparişi veren üye sipariş verdiği mal/mallar hakkında ürünlerin temel niteliklerini, detay özelliklerini, satış fiyatı, ödeme şekilleri ve teslimata ilişkin bilgilerini okuyup bilgi sahibi olduğunu ve bu şartlar altında ürünün/ürünlerin alımı için elektronik ortamda gerekli teyidi verdiğini beyan eder.

Sipariş Onayı :
Siparişinizi tamamlamanızı müteakip bildirdiğiniz e-posta adresinize bir onay maili gönderilecek ve ancak bu onaydan sonra siparişiniz tedarik, faturalama ve kargolama aşamasına girecektir. Sipariş onayının sağlıklı alınması halinde, kargoya verildikten sonra normal şartlarda en geç 5 iş günü içerisinde teslimatınız yapılır.

Ödeme Noktaları :
Sitemizden yapmış olduğunuz alışverişlerinizi online olarak Visa ve Master Kredi Kartınızla yapabilirsiniz.

Yasal Vergiler :
Sitede satılan ürünlerin son satış fiyatlarına güncel oranda KDV ve ödenmesi gereken diğer vergiler dahildir.

Yasal Yaş Sınırı :
Yasal olarak 18 yaşından küçük olanlara satışı yasaklanmış olan tütün, tütün mamulleri, alkollü içecekler ile bu kategoriye giren diğer ürünler, verdikleri siparişin bedelini ödemiş olsalar dahi, siteye girerken doldurdukları form ile bu sınırın altında kaldıkları tespit edilen üyelere sevkedilmez. Ödemiş oldukları bedel iade şartları çerçevesinde iade edilir. Üye bu durumdan dolayı mağduriyetini mazeret göstererek herhangi bir talepte bulunamaz.

Sipariş İptali :
Kargo ücreti dahil toplam tutarı 5 iş günü içerisinde hesaplarımıza intikal etmeyen siparişler iptal edilmiş sayılacaktır.
Siparişi verenin alışverişten vazgeçmesi durumunda (ürün kargoya verilmedi ise) bunu siparişi takip eden 3 saat içerisinde Müşteri Hizmetleri sayfasındaki form vasıtasıyla bildirmesi gereklidir. Bu süre sonunda sipariş iptal edilemez. Ürün iade şartlarına tabi olur.

Ürün Temini :
Sitemiz satış portföyünde bulunan yüzlerce üründen bazılarını stoklarında bulundurduğu gibi, gerek teknik olarak mümkün olmadığından gerekse sipariş yoğunluğundan dolayı bazılarını sipariş sonrası üreticiden tedarik etmektedir. Tüm ürünler ve üreticiler sürekli kontrol edilseler dahi, sipariş ettiğiniz bazı ürünler tedarikçi firmaların stoklarında bulunmamakta ya da mevsimsel olarak üretilmeleri mümkün olmamaktadır. Bu durumda Müşteri Hizmetleri departmanımız derhal sizinle irtibata geçecek olup durum hakkında bilgi verecektir. Talebiniz halinde ürün bedeli Kredi Kartınıza yada Banka hesabınıza gecikmeksizin iade edilecektir.

Üyelik İptali :
Sitemize üye olan her kullanıcı dilediği anda hiçbir mazeret göstermeksizin Müşteri Hizmetleri sayfasından ulaşılan form vasıtasıyla üyeliğini iptal edebilir, daha sonra dilediğinde tekrar üye olabilir.

Ekstre Detayı :
Sitemizden Kredi Kartınız ile yapmış olduğunuz alışverişlerinize ait ödemeler banka ekstrelerinizde livalciftligi.com adına yapılmış olarak görülecektir.

Açıklama Sorumluluğu :
Sitedeki ürün açıklamaları, özellikleri ve resimleri sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Sağlıkla ilgili bazı faydaları olduğu bildirilen ürünler ilaç değil yardımcı ürünlerdir. İlaç ile eşdeğer tutulamaz, şifa beklenemez. Açıklamalar ve özellikler ürün ambalajlarından yada üreticilerinden derlenmiştir. Yazım hatalarından, kullanım şekillerinden, kullanım miktarlarından doğacak sorunlardan ve şikayetlerden şirket sorumlu tutulamaz. Sağlık sorunlarınız için mutlaka bir hekime danışmalısınız.

Link Sorumluluğu :
livalciftligi.com sitesi reklam, banner, sponsorluk ve/veya sitemizin hizmet anlaşmalı firmalarının internet sitelerine link verebilir. Sitemiz link verdiği sitelerin bilgi kullanımı, etik ilkeleri, gizlilik ve güvenlik kurallarından sorumlu değildir.

Güncellenen Şartlar :
Bu sitede yayınlanan Sözleşme Kuralları,Gizlilik Güvenlik Kuralları, Garanti ve İade Şartları, Nakliye ve Teslimat Şartları vb. gibi müşteriyi bilgilendirici ve bağlayıcı metinler site tarafından zaman zaman güncellenebilir. Bazı maddeler çıkartılabilir, bazı maddeler eklenebilir, bazı maddelerin yazım, anlam ve mahiyet ve kapsamı değiştirilebilir. Bu durum site haberleri bölümünde yayınlanmaktadır. Kullanıcı bu bilgileri kontrol etmekle mükelleftir. Yenilenen koşullar tüm kullanıcılar için yayınlandığı tarihten itibaren geçerli sayılır.

Bilgi Değişikliği :
Şirket bu sözleşmede yayınlanan Şirket ismini, statüsünü, sahiplerini, ortaklarını, ortaklık yapısını, merkez ve şube adresini, irtibat bilgilerini ve site ismi gibi bilgileri değiştirme hakkını üyelere site haberleri sütununda yayınlanmak şartıyla saklı tutar.

Yetkili Mahkeme :
İş bu hükümlerin uygulanmasında, Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca ilan edilen değere kadar Tüketici Hakem Heyetleri ve Ankara Tüketici Mahkemeleri yetkilidir.

Kabul Şartları :
Üye alışveriş esnasında bu sözleşmenin altında bulunan kabul ediyorum adlı butona bastığında bu sözleşme hükümlerinin tamamını koşulsuz ve şartsız kabul edilmiş sayılır.
  • 700 TL VE ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
  • CANLI DESTEK
    0 532 487 71 46
  • GÜVENİLİR ALIŞVERİŞ
  • %100 DOĞAL ÜRÜNLER