Hakkımızda

Hakkımızda

Gelenekten Sofralarınıza

Geleneksel yöntemler ile ürettiğimiz katkısız, doğal ve yöresel ürünlerimiz ile insanımızın yaşam kalitesini yükselmesine katkıda bulunacak yarınlar yaratmayı görev edindik.

Üreticiden sofralara kadar uzanan süreçte ürettiklerimizin en sağlıklı biçimde korunarak, kaliteli ve güvenilir bir şekilde sizlere ulaşması hedefi ile Türkiye'de satış noktalarında ki Lival Çiftliği  ürünlerinin, milyonlarca kişinin öncelikli tercihi olmayı hak etmesi için gayret ediyoruz.

"Anne Eli Tadında " lezzetleri  doğaya saygılı emekçiler ile harmanladık , % 100 El yapımı ürünlerimizi sizlere ulaşılır hale getirdik.

 

 

B2B

Çözüm Ortakları

Geleneksel ve doğal yöntemlerle içerisinde katkı maddesi bulunmayan ürünlerle beslenmeyi tercih eden bilinçli tüketicilere, Türkiye’nin dört bir yanındaki çiftçilerin doğal ve organik ürünlerine doğrudan ulaşma imkanı sağlıyoruz.
Bizi biz yapan en önemli özellik, tüm pay ve paydaşlarımızla doğal ürünlerine aracısız olarak ulaşarak dilediğiniz anda gerek online , gerekse istediğiniz satış noktasından  KOLAYCA ve GÜVENLE alış-veriş yapabilmenizi sağlamaktır.

Hikayemiz

Uzak köylere gitmek için çektiğimiz meşakatli yolculuklardan  sonra  geleneksel yöntemlerle üretim yapılacağını inandık.Sizlerle paylaştık...

Misyon

Sizler için sadece en iyi hasatı seçiyor ve seçkimizi sizlerin görüş ve önerileri doğrultusunda her geçen gün geliştirmeye gayret ediyoruz.

Vizyon

Volutpat diam ut venenatis tellus in metus. Nec dui nunc mattis enim ut tellus eros donec ac odio orci ultrices in. ellus eros donec ac odio orci ultrices in.

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı
ShopPHP | v5