WEB SİTEMİZ ÜZERİNDEN GÜVENİLİR ŞEKİLDE SİPARİŞLERİNİZİ VEREBİLİRSİNİZ

TÜM ÜRÜNLERİMİZ %100 DOĞALDIR!

SAĞLIKLI DOĞAL HATAY ÜRÜNLERİ!

İade - Değişim Şartları


İade Değişim Şartları

Garanti Politikası :
Siteden satın almış olduğunuz ürünlerin tamamı üretici firmamızın ve/veya şirketimizin garantisi altındadır.

Garanti Başvurusu :
Sitemizden aldığınız herhangi bir ürün için garanti başvurusu yapmak istediğinizde şirketimizin size bu ürün için kesmiş olduğu fatura ile müracaat etmek zorundasınız. Bu yüzden garanti süresince faturanın bir suretini saklayınız.

Ambalaj Değişikliği :
Sitede teşhir edilmekte olan ürünlerin yayınlanan ambalajları üretici tarafından haber vermeden değiştirilebilir ve siparişler gramajı ve nitelikleri değişmemek şartıyla görünen ambalaj yerine bir başka ambalajla sevkedilebilir. Alıcı bu durumu bahane ederek ürünü teslim almama ya da iade etme hakkına sahip değildir.

İade Temel Kuralı :
Sitemizde temel kural olarak, satın almış olduğunuz ürünü teslimat tarihinden itibaren,ambalaj üzerinde belirtilen saklama koşullarına uyulmuş olma şartıyla, 7 gün içerisinde tarafınıza kesilmiş faturanın tüm nüshaları ile birlikte ve mecburi olmamasına rağmen, sizlere daha iyi hizmet verebilmek için iade sebebinizi bildiren bir yazı ile birlikte iade edebilirsiniz.

Genel Kurallar :
· İadeler mutlak surette sizlere gönderilen orijinal kutu ve ambalajı ile ve varsa Garanti etiketi ya da Garanti bantı açılmamış olarak yapılmalıdır.
· Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş ve başka bir müşteriye ayıpsız olarak tekrar satılması mümkün olmayan ürünler iade alınmaz.
· Ürünün iade sebebinin malın ayıplı olması durumunda (Örn:Son kullanma tarihinin geçmiş olması) Kargo ücreti tarafımızdan ödenir. Bu durumda ürünü ana sayfada belirtilen anlaşmalı kargomuzla göndermeniz zorunludur. Aksi halde aradaki fark iade miktarından kesilir. İadeyi gerektiren durum başka bir sebebe dayanıyorsa Kargo ücreti malı iade gönderen tarafından ödenmelidir.
· Kullanılabilmesi için alıcıya özel üretilmesi gereken ürünler iade alınmaz. (Örn. İstek üzerine peynir üretimi)
· Malın siparişe hazırlanması ile iade alınması arasındaki sürenin malın bozulmasına yol açacak derecede uzun olması durumundaki ürünler iade alınmaz. (Örn: Bazı peynirler,künefe)

İade Süreci :
İade olarak gelen ürün İade Departmanımız tarafından incelenerek iade şartlarına uygun olup olmadığı belirlenir. Yukarıdaki şartlara uyan iadelerin Kontrol, Onay ve Ödeme işlemleri süreci teslim alınan tarihten itibaren 5 ila 10 iş günü sürmektedir. İade onaylansın ya da onaylanmasın bizde kayıtlı mail adresinize bu durumu bildiren bir mail gönderilir. İadenin onaylanması durumunda, geri ödeme işlemi ürünü alırken ödeme yaptığınız Kredi Kartınıza ya da Banka Hesabınıza 3 ila 7 gün içerisinde yapılabilir. İadeniz onaylanmaz ise ürün siparişi verenin adresine tekrar geri gönderilir.

Yasal Haklar :
Sitemiz iade uygulamalarında 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun hükümlerini uygulama hakkını saklı tutar.
  • 700 TL VE ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
  • CANLI DESTEK
    0 532 487 71 46
  • GÜVENİLİR ALIŞVERİŞ
  • %100 DOĞAL ÜRÜNLER